چنانچه پیشنهاد یا پرسشی در رابطه با محصولات سایت دارید، و یا در ثبت سفارش با مشکلی مواجه شدید، لطفا از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید؛ در اسرع وقت به پیشنهاد یا درخواست شما رسیدگی می شود.

[wpforms id=”8210″]

پژوهشگر گرامی، توجه داشته باشید که پس از ثبت سفارش، بلافاصله تا حداکثر 10 دقیقه باید ایمیل ثبت سفارش دریافت کنید، چنانچه ایمیل دریافت نکرده اید و مایل به دریافت ایمیل سفارش هستید، از طریق این فرم یا شیوه های دیگر با ما مکاتبه فرمایید – نیاز به انتظار بیش از این زمان، نیست.

درصورتیکه پس از 12 ساعت پاسخی از طرف ایران پویش دریافت نکرده اید، موارد زیر را درنظر بگیرید:

1- ممکن است آدرس ایمیل اشتباه وارد کرده باشید. در بسیاری موارد بدلیل اشتباه تایپی در آدرس ایمیل وارد شده، ایمیل دریافت نمی کنید. (از جمله این اشتباهات، وارد کردن www. پیش از آدرس ایمیل می باشد).

2- ممکن است ایمیل دریافتی از ایران پویش اسپم شده باشد؛ پوشه اسپم را چک نمایید (در Gmail، زبانه های Promotion و Social را نیز چک بفرمایید).

3- ممکن است آدرس ایمیل شما اعتبار پایینی داشته باشد (همانند بسیاری از سرویس های ایمیل دانشگاهی) و پیام شما را توسط سرویس ایمیل ما بلوکه شده باشد در این صورت از سرویس های ایمیل Gmail، Yahoo، Hotmail و … که اعتبار بالاتری دارند، برای تماس با ما استفاده بفرمایید.

4- چنانچه موارد بالا، کارساز نبود با پیام رسان تلگرام @iranpuyesh ، واتس اپ (09374495070) و یا شماره 09374495070 تماس تلفنی بگیرید و مشکل را مطرح بفرمایید.

5- چنانچه موضوع “درخواست جزوه و نمونه سولات” باشد، بسته به شرایط ممکن است تا 72 ساعت دریافت پاسخ به طول بیانجامد.

چنانچه علاقمند هستید در باره ایران پویش بیشتر بدانید، شرایط استفاده از محصولات و خدمات را مطالعه بفرمایید